Վարազդատ Կարապետյանը վայր է դնում պատգամավորական մանդատը
ԱԺ «Իմ քայլը» խմբակցության անդամ Վարազդատ Կարապետյանն այսօր պատգամավորական մանդատից հրաժարվելու դիմում է ներկայացրել։ Դեկտեմբերի 4-ից նա ստանձնելու է Չինաստանում Հայաստանի առևտրային ներկայացուցչի պարտականությունները։
«Այժմ, առավել քան երբևէ Հայաստանին պետք են նոր կապեր, շուկաներ, հնարավորություններ, նոր ներդրումներ։ Առաջիկայում գործարարներին կներկայացնեմ մեր համատեղ գործողությունների հաջորդականությունը։
Գեղարքունիքի սիրելի՛ ժողովուրդ, ձեզ հուզող խնդիրներն ու հարցերը շարունակեք ուղարկել ինձ։ Կաշխատեմ հնարավորինս նպաստել դրանց լուծմանը»,- նշել է նա իր ֆեյսբուքյան գրառման մեջ։

Вараздат Карапетян складывает с себя депутатские полномочия
Член парламентской фракции “Мой шаг” Вараздат Карапетян сегодня представил заявление о сложении с себя депутатских полномочий. С 4 декабря Карапетян приступает к исполнению обязанностей торгового представителя Армении в Китае.
“Сейчас больше, чем когда-либо, Армении нужны новые связи, рынки, возможности, новые инвестиции. В ближайшее время я представлю предпринимателям очередность наших совместных действий.
Дорогие жители Гегаркуника, продолжайте обращаться ко мне с волнующими вас проблемами и вопросами. Я постараюсь решать их в меру своих возможностей”,- написал на своей странице в Фейсбуке В.Карапетян.